Zdravotnické dozory a asistence

Každý organizátor sportovní či kulturní akce, na které se schází větší počet lidí, by si měl být vědom své odpovědnosti vůči jejich bezpečí. V podobných případech MEDIC nabízí služby svých zdravotníků, kteří na akcích tohoto typu zajistí zdravotnickou službu, v případě potřeby poskytnou kvalifikovanou předlékařskou první pomoc a/nebo spolupráci se složkami IZS (HZS, ZZS, Policie ČR).

V případě, že se jedná o akci většího rozsahu (sportovní utkání, festival apod.) jsme schopni zajistit i asistenci ostatních profesionálních i dobrovolných složek (HZS, ZZS, SDH apod.).

Disponujeme vlastním sanitním automobilem s transportním lůžkem. Sanitka slouží jako "mobilní stanice první pomoci", zvyšuje tak komfort při poskytování předlékařské první pomoci pro postižené či poraněné účastníky vaší akce. Automobil disponuje mj. přenosnou kyslíkovou lahví, AED (defibrilátor), EKG monitorem, fixační transportní technikou aj.

 

Podmínky pro zajištění zdravotnického dozoru a asistence:

  • nahlásit akci min. 14 dní před jejím konáním
  • na akci budou sloužit vždy min. 2 naši zdravotníci
  • pro sloužící zdravotníky zajistit hygienické zázemí (wc, umyvadlo)
  • pro sloužící zdravotníky zajistit základní občerstvení

 

V případě, že na vaší akci potřebujete zajistit zdravotnický dozor a asistenci, neváhejte vyplnit náš formulář. Co nejdříve se vám ozveme.

 

(Dozor na akci ve spolupráci s Czech SAR Team)